Technologie

Protože nabízíme klientům víc, nejsme jenom pouhým agregátorem mobilních plateb! Průběžně sledujeme vaše potřeby a trendy na trhu. Reagujeme vývojem vlastních aplikací, které vám umožňují efektivněji využívat výhody mobilních plateb. Naším cílem je růst vašich tržeb.

V oboru úspěšně fungujeme více než 10 let a náš obrat a počet klientů každoročně roste. Aktuálně nabízíme několik technologických řešení mobilních plateb.
 

Premium SMS

Prostřednictvím Premium SMS lze jednoduše zpoplatňovat jakékoli služby a obsah na internetu a v jiných médiích. Ve velké míře se také používají pro marketingové účely. Zákazník odesláním SMS na speciální číslo a uhradí předem stanovenou částku. Naši klienti tento typ plateb obvykle využívají pro zpoplatňování přístupů k obsahu na internetu, pro soutěže, ankety a hlasování. Maximální cena jedné Premium SMS je nyní v našem systému omezena na 499 Kč.


SMS Platba

Jde o prakticky o stejnou službu jako Premium SMS, ale díky mnohem vyšším provizím umožňují zaplatit přes mobil (SMS) pouze za fyzické produkty a jiné speciální služby jako je například SMS parkovné, SMS jízdenky, vstupenky, pojištění, wi-fi připojení, apod. Podmínkou využití této naší služby je schválení účelu použití všemi třemi mobilními operátory.


Platební brány operátorů

Jedná se o online platbu, kterou provede zákazník po připojení do platební brány svého operátora. Na příslušnou platební bránu bude zákazník přesměrován z vašich stránek přes rozcestník, který po zaregistrování získáte od nás. Tento typ plateb lze využívat buď pro mobilní stránky nebo pro platby na internetu. Na mobilním internetu jde jednoznačně o nejjednodušší metodu platby.


Premium SMS ze zahraničí

Nabízíme vám možnost přijímat Premium SMS platby z Polska a Slovenska. Veškeré smluvní vztahy s lokálními operátory, technologické rozdíly a převod měn řeší Airtoy a vy budete dostávat vyúčtování a provize přepočítané na Kč. Propojení a implementace do našich aplikací je také upraveno dle našich standardů pro české Premium SMS, takže zprovoznění plateb z uvedených zemí je pro vás velice snadné.


Audiotex

Tyto služby umožňují zpoplatnit zákazníka na základě volání na linku se zvýšenou sazbou za minutu volání. Nezáleží na tom, z jaké sítě zákazník na linku volá. Pro všechny volající platí stejné číslo linky a stejná cena.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!